O klubu

Ženski odbojkarski klub Triglav Kranj že vrsto let deluje v javnem interesu športa. Njegov glavni cilj je promocija in predvsem širitev ženske odbojke v Kranju in njegovi širši okolici.

Z našim delom smo dokazali, da je interes za žensko odbojko v kranjski občini zelo velik. V desetih letih smo zgradili sistem, kjer dekleta z veliko prizadevnostjo in veseljem obiskujejo treninge. Posredni dokaz za to so številni klici staršev, ki želijo da bi svoje otroke vključili v klub. V klubu preko 140 igralk, ki obiskujejo treninge vsaj trikrat tedensko in redno sodelujejo v različnih tekmovanjih.

V letu 2009/10  se je ženski članski ekipi ŽOK Triglava prvič v zgodovini kluba uspelo uvrstiti v 2. državno odbojkarsko ligo, kjer tekmuje še danes. S tem uspehom pa smo si zadali nove cilje za prihodnost. Cilj kluba je navdušiti čim več mladih deklet za ta šport ter s strokovno vodenim procesom vzgojiti čim več lastnih kvalitetnih igralk.