URNIKI

Termini treningov v sezoni 2020/21

*Zaradi trenutnih prepovedi treniranja in druženja (Covid-19) naj dekleta kontaktirajo svoje trenerje glede sprememb urnika. Trenutno velja takole:

 

Ekipa/Dan

Ponedeljek

Torek

Sreda

Četrtek

Petek

 

ČLANICE+MLADINKE

19:30-21:30

ISKRA leva

Borut (Pija)

19:30-21:30

ISKRA leva

Borut

 

19:30-21:30

ISKRA leva

Borut 

19:00-21:00

ISKRA leva

Borut

           

 

KADET. 1

17:30-19:30

ISKRA desna

Borut (Pija)

17:30-19:30

ISKRA desna

Borut (Pija) 

17:30-19:30

ISKRA desna

Borut

 

17:30–19:00

ISKRA leva

Borut

           

 

KADET. 2

 

18:00-19:30

ISKRA sredina

Primož

 

19:00-20:30

ISKRA sredina

Primož

18:00-19:30 

 ISKRA sredina

Primož

17:30-19:00

ISKRA sredina

Primož

           

 

DEKLICE 1

 

 

16:00-17:30

ISKRA desna

Borut (Pija) 

16:00-17:30

ISKRA desna

Borut

17:30-19:00

ISKRA desna

Borut(Pija)

16:00-17:30

ISKRA desna

Borut

           

 

DEKLICE 2

16:30-18:00

ISKRA sredina

Primož 

16.30-18.00

ISKRA sredina

Primož

 

16.00-17.30

ISKRA sredina

Borut(Pija)

16:00-17:30

ISKRA sredina

Primož 

           

 

DEKLICE 3

15:00-16:30

ISKRA desna

Primož 

15:00-16:30

ISKRA sredina 

Primož

15:00-16:30

ISKRA sredina 

Primož

 

 

           

 

MALA 1

1. skupina

15.00-16.15

ISKRA desna

Duša

 

16:15-17:30

ISKRA leva

Duša

 

15.00-16:15

ISKRA leva

Duša

           

 

MALA 1

2. skupina

 16:15-17:30

ISKRA desna

Duša

 

 17:00-18:15

ISKRA leva

Duša

 

 16:15-17:30

ISKRA leva

Duša

           

 

MALA 2

1. skupina

 

15:30-16:30

ISKRA leva

Ema (Klavdija)

15:30-17:00

ISKRA leva

Ema (Klavdija)

 

15:30-16.30

ISKRA leva

Ema (Klavdija)

 

           

 

MALA 2

2. skupina

 

16:30-17:30

ISKRA leva

Ema (Klavdija)

17:00-18:30

ISKRA leva

Ema (Klavdija)

 

16:30-17:30

ISKRA leva

Ema (Klavdija)

 
           

 

MINI

1. skupina

 

17.30-18:30

ISKRA leva

Ema (Klavdija)

18:30-19:30

ISKRA leva

Ema (Klavdija)

 

17:30-18:30

ISKRA leva

Ema (Klavdija)

 

           

 

MINI

2. skupina

 

18:30-19:30

ISKRA leva

Ema (Klavdija)

18:30-19:30

ISKRA leva

Ema (Klavdija)

 

 18:30-19:30

ISKRA leva

Ema (Klavdija)

 
           

 

REKREACIJA

 

 

18:00-20:30

ISKRA sredina

Primož

16:30-19:00

ISKRA sredina

Primož